top of page

Dárkové poukazy

Mají Vaši blízcí rádi záhadné dobrodružství a rádi si lámou hlavu s různými hlavolamy a záhadami? Chcete jim udělat radost? Našimi dárkovými poukazy, které můžete zakoupit k vánocům, narozeninám, svátku nebo jen tak, tak určitě nic nezkazíte. Na tento originální zážitek budete v dobrém dlouho vzpomínat. Platnost voucheru je ode dne zakoupení 6 měsíců pokud není jinak uvedeno. Zarezervujte si dle libosti termín, který vám vyhovuje. Cena voucherů na Detektivku pro 2 osoby 800kč a pro 3-6 osob 1100kč a na Erwinovu pomstu pro 2 osoby 1000kč a pro 3-6 osob 1500kč. Hra hotel Clayton pro 2 osoby za 1000kč a pro 3-6 osob 1500kč.

 

 

JAK NAKOUPIT?

A) Osobní odběr

Dárkový voucher si přijďte osobně vyzvednout v kterýkoliv den (včetně víkendů)  na provozovnu Rébus escape room po telefonické domluvě na adrese Olbrachtova 618/37, Liberec 15, 460 15. Zde Vám dárkový voucher rádi osobně prodáme. Platba pouze hotově.

 

B)ONLINE

Poukaz si zaplatíte přes online portál PayPal, nebo platební bránu a voucher Vám do 24 hodin zašleme na email, který uvedete nebo pomocí platební karty.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

voucher-stul (1).png
voucher-stul.png
bottom of page